ENERGIE | 5 ml

Osvěžuje jasnozřivou mysl, harmonizuje vztahy i srdce, tlumí napětí. Podporuje v těžkých situacích. Protivirová a antibakterialni. 

 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
219 Kč / ks
ENERGIE | 5 ml
hypnosia energie
Novinka

ENERGIE je denní směsí Rozmarýnu, Petitgrain a Limetky. Sáhněte po ni kdykoliv se budete cítit vyčerpaní, ztracení i podráždění. Bude vám oporou po celý den. ENERGICKÁ kombinace éterických olejů byla seskládána se záměrem podpořit vás ve vytrvalosti dosáhnout svých cílů. Rozproudit krev, posílit paměť a koncentraci. Vlídně vás vezme za ruku při překonávání překážek, odstraní negativní pohled na situace a utiší úzkosti. Harmonizuje srdce, čistí jak fyzické, tak duchovní tělo i prostor. Umí rozveselit chmurnou náladu, rozjasnit mysl a vnést světlo do všech tmavých koutů duše.

 

Složení: Rozmarýn(Rosmarinus Officinalis), Petitgrain(Citrus Aurantium Amara), Limetka(Citrus Aurantifolia)

Detail: objem lahvičky 5ml, zabaleno v bavlněném pytlíku z organické bavlny

Použití: Doporučujeme aplikaci výhradně distribucí do vzduchu, například za pomoci keramického difuzéru, který najdete zde. Nakapejte 3-5 kapek na keramickou destičku a nechte volně těkat do prostoru. Doporučujeme nepřikapávat, pokud vůni již necítíte. Na vině je váš nos, který si na vůni přivykl. Terapeutický účinek však již probíhá. V Aromaterapii obzvlášť platí pravidlo, že méně je více. 

Bezpečnost směsi ENERGIE: éterické oleje jsou těkavé látky, proto nezapomínejte na jejich bezpečné používání. Nepoužívejte přímo na kůži, chraňte své oči, neužívejte vnitřně, směs není vhodná pro těhotné, kojící a děti do 2 let, pro osoby trpící vysokým krevním tlakem a epilepsií. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: