NÁDECH | 5 ml

Podporuje tvořivost, osvěžuje mysl, přináší čerstvou energii pro vše nové. Je antiseptická a čistící. 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
215 Kč / ks
NÁDECH | 5 ml
hypnosia nadech
Novinka

Je ranní směsí éterických olejů Mimózy absolue, Lemongras cochin a Máty citrónové. Udělá radost každému, kdo hledá vlídné povzbuzení do nového dne. 

Směs uvolňuje tvořivého ducha, osvěžuje mysl a otevírá pozitivní přístup ke všemu novému. Zlepšuje koncentraci, přináší významnou duševní vzpruhu a výrazně harmonizuje nervový systém. Má čistíci účinky jak na fyzické tělo, tak na celý prostor. 

Pokud praktikujete brzké meditace za svítání, díky NÁDECHU povýšíte chvíli pro sebe na nevšední zážitek. 

 

Složení: Mimóza absolut(Acacia Mirensi), Lemongras cochin(Cymbopogon Flexuosus Herb Oil), Máta citrónová(Mentha Citrata)

Detaily: objem lahvičky je 5ml, zabaleno v plátěném pytlíku z organické bavlny

Použití: Doporučujeme aplikaci výhradně distribucí do vzduchu, například za pomoci keramického difuzéru, který najdete zde. Nakapejte 3-5 kapek na keramickou destičku a nechte volně těkat do prostoru. Doporučujeme nepřikapávat, pokud vůni již necítíte. Na vině je váš nos, který si na vůni přivykl. Terapeutický účinek však již probíhá. V Aromaterapii obzvlášť platí pravidlo, že méně je více.

Bezpečnost směsi NÁDECH : éterické oleje jsou těkavé látky, proto nezapomínejte na jejich bezpečné používání. Nepoužívejte přímo na kůži, chraňte své oči, neužívejte vnitřně, směs není vhodná pro děti do 2 let. 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: