VÝDECH | 5 ml

Vlídně objímá, zklidňuje až do úplného uvolnění. Odbourává stres. Hojí a vede k vnitřnímu dítěti. Navozuje klidný spánek. 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
205 Kč / ks
VÝDECH | 5 ml
hypnosia vydech
Novinka

VÝDECH

Je závěrečnou, večerní směsí Ho sho, Neroli a Mandarinky. Její vůně vás obejme, pohladí a uloží k příjemné relaxaci či spánku. Navodí pocit bezpečí a klidu. Odbourá stres, zharmonizuje nervovou soustavu a přinese velikou úlevu z emocí nastřádaných za celý den. Kombinace éterických olejů přináší slunce do vašeho nitra, k sobě samým, ke svému vnitřnímu dítěti. Tato směs působí harmonizačně na dětskou psychiku. Použijte ji vždy, když se vy nebo vaše děti cítíte smutní. 

 

Složení: Ho Sho(Cinnamon Camphora), Neroli(Citrus Aurantium Amara), Mandarinka(Citrus Reticulata)

Detail: objem lahvičky 5ml, zabaleno v bavlněném pytlíku z organické bavlny

Použití: Doporučujeme aplikaci distribucí do vzduchu, například za pomoci keramického difuzéru, který najdete zde. Nakapejte 3-5 kapek na keramickou destičku a nechte volně těkat do prostoru. Doporučujeme nepřikapávat, pokud vůni již necítíte. Na vině je váš nos, který si na vůni přivykl. Terapeutický účinek však již probíhá. V Aromaterapii obzvlášť platí pravidlo, že méně je více. 

Použití pro koupel: doporučujeme použití kvalitního rostlinného oleje za studena lisovaného, pro jeho blahodárné účinky na pokožku. Do polévkové lžíce takového oleje (mandlového, slunečnicového, meruňkového, atd.) nakapejte 3-5 kapek směsi VÝDECH. Nalijte do teplé vody, promíchejte a ihned se ponořte do lázně. Nelijte směs do lázně předem, protože éterické oleje vytěkají a vy se připravíte o prvotní aromaterapeutický účinek. Nikdy nepoužívejte neředěnou směs! Mohlo by dojít k vážným zdravotním následkům. Při této aplikaci dejte pozor na fotosenzitivitu Mandarinky; po dobu 12 hodin se nevystavujte slunci ani solariu. Pro další možnosti použití se poraďte s Odborným aromaterapeutem. 

Bezpečnost směsi VÝDECH: éterické oleje jsou těkavé látky, proto nezapomínejte na jejich bezpečné používání. Nepoužívejte přímo na kůži, chraňte své oči, neužívejte vnitřně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: